• Trg mladosti 6, 3320 Velenje
  • 040 733 632
  • info@kupujlokalno.si

KUPUJLOKALNO.si ---> združuje preko 1000 ponudnikov blaga in storitev iz naše regije ---> KLIKNI na tarčo ---> DOLOČI ključno besedo ---> IZBERI ponudnika

Prevoz

Avtoprevozništvo, Avto šole, Taxi

Ponudniki prevoz

Agm Dejan Stropnik s.p.


Skorno pri Šoštanju 22, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

041 804 234

dejan.stropnik@telemach.net

21306222

Avtoprevozništvo in storitve z gradbeno mehanizacijo Milan Ferk s.p.


Lokovica 85, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba: Ferk Milan

041 644 462

prevozi.ferk@gmail.com

86225863

Gp Fajdiga d.o.o.


Skorno pri Šoštanju 63 B, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba: Franc Fajdiga

041 650 830

80314074

Alpenhag Jernej Pečnik s.p.


Lepa Njiva 70, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

041 499 812

alpenhag@gmail.com

52001601

Andrej Nahtigal s.p.


Ravne 99A, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

03 891 33 37

041 321 711

nahtigal.andrej@siol.net

16781449

Avtoprevozništvo Rudi Švikart s.p.


Lokovica 23, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

041 705 209

rudi.svikart@telemach.net

52846237

Boštjan Rezman s.p.


Gaberke 31, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

03 589 30 16

prevoznistvo.rezman@gmail.com

46584625

Darko Zorko s.p.


Lokovica 28J, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

040 502 640

zorkodarko36@gmail.com

44000120

Gregor Obšteter s.p.


Ravne 36, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

041 421 468

grega.obsteter@gmail.com

68937121

Milena Mravljak s.p.


Gaberke 224A, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

041 642 145

avtoprevoznistvo.mravljak@gmail.com

61479144

Nts, d.o.o.


Ravne 98J, 3325 Šoštanj

Odgovorna oseba:

051 617 940

nts.sostanj@siol.net

64176266

Prevozi Glušič, Glušič Sašo, s.p.


Vinska Gora 18, 3320 Velenje

Odgovorna oseba: Glušič Sašo

031 340 920

sasoglusic@gmail.com

44615582

Prevozi Podbornik d.o.o.


Silova 6 A, 3320 Velenje

Odgovorna oseba: Janez Podbornik

03 897 62 00

041 380 916

podbornik.janez@siol.net

50980289

Skaza trans, Skaza Peter, s.p.


Škale 111, 3320 Velenje

Odgovorna oseba: Skaza Peter

03 891 92 02

041 617 995

skaza.peter@siol.net

79094376